Národní dům Podbořany

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Nádražní, Podbořany 44101

Hotel Národní dům Podbořany naleznete ve stejnojmenném městečku ve Středních Čechách. Hotel je ideálním místem jak pro soukromé a pracovní pobyty, tak pro pořádání společenských oslav i firemních akcí různého typu.
Pohodlné ubytování je připraveno ve 13 útulně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 30 míst. Po celou dobu pobytu se o Vás bude starat ochotný personál.
Příjemný odpočinek u grilování a dobrého nápoje poskytuje letní terasa se 120 místy. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.
.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci bez poplatku

Národní dům Podbořany On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvojlůžkový pokoj
Trojlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Národní dům Podbořany Pokoje

K pohodlnému ubytování je připraven 10x dvoulůžkový pokoj, 2x trojlůžkový pokoj a 1x čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje Hotelu Národní dům Podbořany jsou nadstandardně vybaveny. Mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, trezor, minibar a bezplatné bezdrátové internetové připojení. Některé pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem.
K pořádání firemních, rodinných i společenských akcí je připraven sál s kapacitou 300 - 500 míst.

Národní dům Podbořany Gastronomie

V příjemné restauraci Hotelu Národní dům Podbořany jsou podávány chutné pokrmy české i zahraniční kuchyně. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase s možností grilování.
Restauraci a sál je možné využít i pro společenská setkání, rodinné oslavy či firemní akce. Příjemné posezení poskytuje také vinárna.

Národní dům Podbořany Recepce

Recepce do 22h.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Národní dům Podbořany Dostupnost

Autobusové nádraží je od Hotelu Národní dům Podbořany vzdáleno pouhé 4 minuty chůze. Vlakové nádraží sídlí v bezprostřední blízkosti.

Národní dům Podbořany Okolí

Město Podbořany naleznete v severozápadních Čechách v Ústeckém kraji. V létě můžete s dětmi navštívit Městské koupaliště, ke kterému dojdete po 800 metrech. Rozhledna Krásný Dvůr či zámek Krásný dvůr s upravenou francouzskou zahradou a rozsáhlým anglickým parkem jsou od Hotelu Národní dům Podbořany vzdáleny cca 4 km.

Národní dům Podbořany

Nádražní, Podbořany
Zobrazit celou mapu